Navijači Benfice i članovi njihovih obitelji imat će 15.5 posto popusta na usluge pokopa, a "uživati" će i dodatne usluge uključujući urne ukrašene klupskim simbolima.
Pogrebno poduzeće Servilusa također je pripremilo i klupsku himnu koja će biti izvođena na pokopima najodanijih navijača.
"Nogomet je stvar strasti i odanosti pa je logično da takve osobe imaju mogućnost biti prepoznate i kada preminu", izjavio je grobar Paulo Carreira.
Smatra se da je Benfica jedan od klubova s najviše navijača na svijetu, a ovakav dogovor je došao kao rezultat brojnih prijašnjih upita za sličnim uslugama. (TS)
Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.
Pretvorite klađenje u isplativu investiciju uz Dvoznak.com
Skandal u Srbiji: Sudac udario golmana glavom u glavu!
Da, postoje i veći luzeri od mene...
Nastavlja se borba protiv pirata: Žele blokirati najpopularnije piratske stranice!
TOP 18 najatraktivnijih i najuspješnijih direktorica tech kompanija!
Toyota Supra i nakon 20 godina i dalje je automobil iz snova
Sebastian Vettel isprobao limitirani Megane R.S.
Ona želi da je gledate - Melissa Riso skuplja glasove za Maxim putem Twittera
Jer ste VI tako odabrali! Najbolje porno glumice po izboru čitatelja
LEDO Budite fit: Odličan program vježbanja i prehrane samo za vas!
Španjolska prijeti UEFA-i: Real i Barca istupit će iz Lige prvaka!
Zadnji pogled na mišiće Brad Pitta – više se neće skidati na filmu!
3 vježbe za čvrsto i seksi tijelo do ljeta
VIDEO Pogledajte što rade ovi zatvorenici...