Zanimljiva oklada

Klasnić mu postavio izazov a on odgovorio: 'Opalio sam mu dva šamara'

Nogometaši Mainza svladali su u 4. kolu Bundeslige Augsburg s 2-0, a strijelac drugog pogotka u 25. je minuti bio Mađar Adam Szalai. Za dobru igru ga je, priznao je, motivirao Ivan Klasnić…

Hrvatski 32-godišnji napadač se nedavno priključio Mainzu, još uvijek nije debitirao, ali je već, čini se, generator dobre atmosfere unutar svlačionice. Pred kolegu i suparnika u napadu Adama Szalaija postavio je prije utakmice protiv Augsburga zanimljiv izazov.

''Rekao mi je da će mi, ako ne zabijem gol, opaliti šamar. No, u slučaju da zabijem, onda ja imam njemu pravo opaliti dva šamara. Naplatio sam dug već na poluvremenu'', s osmjehom je ispričao Szalai za Sky. (TS)