Kako je 'uspio'?

'Doseg' za pamćenje: Njemački tenisač izgubio 17 poena ZAREDOM!

Izgubiti sedamnaest poena u nizu rijetka je pojava na teniskim terenima, pogotovo u meču s ravnopravnim suparnikom.

Dogodilo se to njemačkom tenisaču Benjaminu Beckeru u prvom kolu ATP turniru u Indian Wellsu, u meču protiv Francuza Roger-Vasselina. Nijemac je na svoj servis dobio prvi poen ogleda, a onda je uslijedio dugi niz od čak 17 poena Francuza!

Poveo je Roger-Vasselin 4:0, ali što je još čudnije, Becker nije bio uopće daleko od osvajanja tog seta. Kod 5:4 za Francuza, i kada je Roger-Vasselin servirao za prvi set, Becker je propustio četiri break-prilike za 5:5.

Potom se raspao i Roger-Vasselin je na kraju slavio 6:4, 6:2.