Nogometaši Chelseaja i Arsenala ostvarili su vrijedne pobjede u 12. kolu Premiershipa, a za Bolton je zabio naš Ivan Klasnić...

Nakon poraza od Liverpoola i priče o Drogbinoj malariji koja je bila u središtu medijske pažnje, Chelsea se oporavio i na domaćem terenu stigao do trijumfa protiv neugodnog Fulhama. Bodove Ancelottijevoj momčadi donio je Essien u 30. minuti, jedinim golom na utakmici.

Trijumfalan je bio i Arsenal u Wolverhamptonu. Nakon gorkog poraza od Newcastlea baš to je trebalo Wengerovoj momčadi, koju je do pobjede odveo Marokanac Marouane Chamakh. Prvo je svoj prvi gol zabio već u 36 sekundi, a onda i drugi u sudačkoj nadoknadi.

Veliki derbi između Manchester Uniteda i Cityja je razočarao. Susret je završio 0-0, rezultatom koji nije idealan za niti jednu od momčadi. Niti Liverpool ne može biti sretan sa samo 1-1 kod Wigana.

No, sretan može biti Ivan Klasnić, koji je ušao u drugom dijelu utakmice za svoj Bolton kod Evertona i zabio u 79. minuti. Kada je Fellaini isključen u 87. minuti činilo se da će gosti odnijeti puni plijen, no u sudačkoj nadoknadi Evertonu je bod spasio Beckford.

Na ljestvici Premiershipa vodi i dalje Chelsea, s 5 bodova više od Uniteda i Arsenala...