Totti dokrajčio Veronu

Nogometaši Rome reagirali su na pravi način nakon što je u subotu Juventus u njihovom gradu, kod Lazija, uzeo samo bod (1:1).

Roma je u prvom nedjeljnom ogledu 21. kola talijanske Serije A slavila kod Verone 2:1. Nije Roma lako došla do tri boda, no lagani se posao nije niti očekivao kod petoplasirane momčadi na ljestvici.

Poveli su gosti u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada je put do domaće mreže pronašao 22-godišnji Adem Ljajić. Vrlo brzo nakon povratka igrača na travnjak izjednačio je za Veronu Islanđanin Emil Hallfredsson, ali nije niti Verona dugo držala bod u džepu, već je u 60. minuti vodstvo Romi vratio strijelac Gervinho. Priča je okončana osam minuta prije kraja kada je jedanaesterac za Romu realizirao Francesco Totti.

Hrvatski nogometaš Tin Jedvaj još je jednu utakmicu prosjedio na Rominoj klupi za pričuvne igrače.