VIDEO Podivljala zvijezda: 'Ibra ne smije ovako reagirati!'

Trener Milana Massimiliano Allegri nije zadovoljan reakcijom Zlatana Ibrahimovića protiv Barija...

Premda su dominirali posjedom lopte tijekom utakmice protiv Barija u dvoboju 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva, kao i brojem upućenih udaraca prema suparničkim vratima, igrači Milana odigrali su na svom San Siru tek 1-1 protiv slabašnog Barija...

Čak 72 posto posjeda lopte i 24 udarca (7 u okvir) prema Barijevim vratima donijeli su Milanu samo jedan bod, štoviše, izvukao ga je Antonio Cassano golom u 82. minuti. Utakmicu je obilježila i nervoza švedskog napadača "rossonera" Zlatana Ibrahimovića koji je u 74. minuti ogleda, zbog namjernog udaranja Marca Rossija, dobio izravni crveni karton.

''Znali smo da neće biti lako, a dodatno se zakompliciralo kada smo primili pogodak. Svoju jedini šansu nogometaši Barija dobro su iskoristili. Bili smo odveć mislima odsutni kod njihovog slobodnog udarca, takvo si što nismo smjeli dopustiti. Stvorili smo pregršt prilika za gol, a drugo poluvrijeme odigrali izvrsno. Znam da su svi očekivali pobjedu, ali i dalje imamo pet bodova više u odnosu na pratnju, a to je vrlo važno,'' prokomentirao je susret trener Milanove momčadi Massimiliano Allegri prije no što se okrenuo Ibrahimovićevoj nesportskoj reakciji.

''Nažalost, reagirao je. Bio je miran tijekom tjedna i želio je pogodak. Dobro se kretao, ali to što mjesec dana nije zabio gol, ne daje mu za pravo tako gubiti živce.''