Dva asista Lucasa

Nogometaši PSG-a nastavljaju s dominacijom u Le Championnatu, te su na sigurnom putu obrane naslova nacionalnog prvaka.

U prvoj utakmici 23. kola PSG je na svom stadionu pobijedio Bordeaux 2:0, te je time došao do devete domaće pobjede u sezoni. Uz to ima i tri remija pred svojom publikom. Bordeauxu je ovo bio tek treći poraz na strani.

Oba su pogotka postignuta u nastavku utakmice, kao što je oba puta asistent bio 21-godišnji Brazilac Lucas. U 58. minuti precizan je bio Zlatan Ibrahimović, dok je potvrda pobjede stigla dvije minute prije kraja kada je poentirao Alex.

Recimo i da je cijelu utakmicu u dresu Bordeauxa odradio potencijalni hrvatski reprezentativac Gregory Sertic. S 18 pogodaka Ibrahimović je, pak, prvi strijelac francuskog prvenstva.