VIDEO 'Božja ruka': Sramotan gol Huntelaara protiv Wolfsburga!

Trener nogometaša Wolfsburga Steve McClaren bio je vrlo razočaran načinom na koji je njegova momčad ispustila pobjedu protiv Schalkea (2-2) u 12. kolu Bundeslige...

''Vukovi'' su pred svojim navijačima poveli s 2-0 golovima Grafitea u 11. i Džeke u 33. minuti. No, Edu je smanjio na 2-1 već u 39. minuti, a konačnih 2-2 postavio je nizozemski napadač gostiju Klaas-Jan Huntelaar u 76. minuti.

McClaren je uvjeren da je Huntelaar igrao rukom prije postizanja pogotka...

''Nevjerojatno, svih 30.000 gledatelja na stadionu i svi igrači su vidjeli igranje rukom, jedino nisu sudac i njegov pomoćnik. Gorka je ovo pilula.''

Pohvalio je svoju momčad za izvedbu na terenu.

''Odigrali smo danas dobru utakmicu. Komplimenti mojim igračima.''

Felix Magath, koji je prije dvije sezone vodio momčad Wolfsburga do njezinog jedinog naslova pobjednika Bundeslige u povijesti, a nakon toga je preuzeo Schalke, sasvim je drukčije vidio spornu situaciju od svog kolege.

''Huntelaar je nastojao kontrolirati loptu, koja ga je pogodila u ruku. To nije bilo namjerno igranje rukom.''

I Magath je, dakako, ponudio kratak osvrt na utakmicu.

''S prvim poluvremenom nisam bio zadovoljan, ali u drugom je moja momčad igrala puno bolje i zasluženo je osvojila jedan bod.''

Za Wolfsburg je u 84. minuti u igru, umjesto Grafitea, ušao Mario Mandžukić, dok je u gostujućem sastavu Ivan Rakitić igrao do 86. minute kada ga je zamijenio Erik Jendrišek.

Dodajmo još da je Wolfsburg 12. na ljestvici s 14 bodova, a Schalke je na 16. mjestu s 10 bodova. Ispod njega su samo Borusia iz Mönhengladbacha s istim brojem bodova i Köln s dva boda manje.