breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"

Sjajni Perišić deklasirao vodeći Genk

Predvođeni hrvatskim 22-godišnjim reprezentativcem Ivanom Perišićem nogometaši Club Bruggea na svom su stadionu deklasirali vodeći Genk 3-0 u srazu osmog kola doigravanja za prvaka...

Doveo je mladi veznjak domaću momčad u vodstvo u 59. minuti zabivši na asistenciju Akpale. Na 2-0 povisio je u 70. minuti iz 11-erca. Točnije, njegov je udarac s bijele točke vratar gostiju Courtois obranio, ali je Splićanin pogodio nakon odbijanca.

Konačno, u 78. je minuti Hrvat uzvratio Akpali dodavši mu loptu nakon proboja po lijevoj strani za konačnih 3-0.

Perišić je u došao do trećeg pogotka u doigravanju za prvaka, odnosno 19. ukupno u cijeloj prvenstvenoj sezoni. Ukupno je nastupio u 35 prvenstvenih utakmica, koje je također iskoristio i za deset asistencija.

Pobjedom su igrači iz Brugesa dali priliku Standardu iz Liegea da na vrhu ljestvice, dva kola prije kraja doigravanja, dostigne vodeći Genk.