Sanja li Moyes i dalje?

Nastavljaju se posrtaji nogometaša Manchester Uniteda pod vodstvom Davida Moyesa.

U 20. kolu Premierlige ''crveni vragovi'' su na svome Old Traffordu izgubili od Tottenhama s 2-1.

Arsenal se spasio u zadnjim minutama, Oscar briljirao, nova golčina Suareza

Moyes najavio velike promjene u Manchester Unitedu

Manchester United je prije ovoga kola bio na nizu od četiri pobjede, ali suparnici koje je rušio su ipak bili iz donjeg dijela ljestvice. Čim je Moyesovim nogometašima suprotstavila jača momčad, vratili su se stari problemi, loše reakcije u obrani i neinventivnost u napadu.

Tottenham je pod vodstvom novog menadžera Tima Sherwooda to znao iskoristiti. Christian Eriksen se u 34. minuti probio po desnoj strani i nabacio za Emmanuela Adebayora koji je glavom matirao Davida de Geu. U 66. je, pak, minuti s desne strane ubacio Aaron Lennon, domaći su braniči bili neodlučni, a Eriksen je to iskoristio, ubacio se između njih i glavom povećao prednost ''spursa''. Samo minutu kasnije je Adnan Januzaj dugom loptom proigrao Dannyja Welbecka koji je uspio smanjiti zaostatak, ali na tome je i ostalo.

Drugu je sezonu zaredom tako Tottenham slavio na Old Traffordu što mu nije uspjelo od 1974. godine. Unitedu je ovo šesti poraz u aktualnom prvenstvu, od toga četvrti pred vlastitim navijačima. Njime je skliznuo na sedmo mjesto, a prestigao ga je upravo Tottenham.(TS)