'Vukovi' poniženi

Perišić zabio i asistirao u teškom porazu Wolfsburga

U 23. kolu njemačkog nogometnog prvenstva Wolfsburg Ivice Olića i Ivana Perišića ponižen je na gostovanju kod Hoffenheima u Sinsheimu gdje je pretrpio težak poraz rezultatom 6-2...

Hoffenheim je 'vukove' torpedirao krajem prvog poluvremena kada su im zabili tri gola u razmaku od pet minuta. U tom je periodu dvostruki strijelac za domaće bio Anthony Modeste, dok je jednom mrežu tresao Niklas Süle.

Kod Hoffenheima se istaknuo i bosansko-hercegovački reprezentativac Sejad Salihović s golom i dvije asistencije, dok je kod poraženog sastava ponajbolji bio Ivan Perišić s golom i asistencijom. U 15. minuti nabacio je na glavu Basa Dosta za izjednačenje 1-1, dok je u 76. minuti na dodavanje Kevina de Bruynea smanjio na 4-2 udarcem iz neposredne blizine. Bio mu je to treći ovosezonski bundesligaški gol, a upisao je i 5 asistencija.

Perišić je igru napustio u 84. minuti, dok je Olić ušao tek u 80. minuti. U samoj završnici Wolfsburg je igrao s desetoricom nakon isključenja Christiana Träscha u 81. minuti. (TS)

Bundesliga, 23. kolo:

Hoffenheim - Wolfsburg 6-2 (Firmino 4, Süle 38, Modeste 39, 43, Salihović 82-11, Schipplock 86 / Dost 15, Perišić 76)