Sve je moguće, ali ovo...

Šok i nevjerica: Redsi ispustili nemoguće, Suarez doživio emotivni slom!

Liverpool je odigrao 3:3 s Crystal Palaceom u 37. kolu Premiershipa...

Liverpool je u 55. minuti poveo 3:0 golom Luisa Suareza, a onda je uslijedio rijetko viđeni obrat i nevjerica Liverpoolovih navijača. Bilo je i suza, Suarez je plakao kao malo dijete...

Nogometaši Liverpoola bitno su umanjili svoje šanse za naslov prvaka nakon što su u dvoboju pretposljednjeg, 37. kolu Premier lige, u gostima kod kod Crystal Palacea odigrali 3-3 i to nakon što je Liverpool vodio s čak 3-0.

Redsi su već u 18. minuti načeli mrežu domaćina, kojima utakmica rezultatski nije ništa značila, a prvi strijelac bio je Joe Allen. U drugom dijelu je u 53. minuti vodstvo povećao Daniel Sturridge, a samo dvije minute kasnije strijelac je bio i Luis Suarez.

No, kada se činilo da će Liverpool uvjerljivo slaviti i poboljšati svoju gol-razliku, uslijedio je strašan preokret. Crystal Palace je u završnici u samo dvije minute postigao dva pogotka preko Damiena Delaneya (79) i Dwighta Gaylea (81), da bi Gayle u 88. minuti izjednačio na 3-3, uz očaj Liverpoolovih pristalica.

Crystal Palace Vs Liverpool 3-3 - Luis Suarez... by mamrl

Liverpool je sada na prvom mjestu s bodom više od Manchester Citya, koji u srijedu na domaćem terenu igra zaostalu utakmicu protiv Aston Ville. U posljednjem kolu, 11. svibnja, Manchester City dočekuje West Ham, a Liverpool na svom stadionu igra protiv Newcastlea. (Hina)