breaking news !: VIDEO Još uvijek operiraju slovačkog premijera, u životnoj je opasnosti: Objavljeni detalji o atentatoru
Igraju fantastično

Novi hit Bundeslige prohujao Koelnom i zasjeo na vrh!

Pobjedom u 14. kolu njemačke Bundeslige, nogometaši Borussije Mönchengladbach zasjeli su na vrh prvenstvene ljestvice, barem dok Bayern ne odigra svoju nedjeljnu utakmicu protiv Mainza...

Nogometaši Mönchengladbacha lakoćom su s 3-0 u Kölnu bili bolji od istoimenog domaćina. Dvostruki strijelac za goste bio je Mike Hanke koji je najprije doveo svoju momčad u vodstvo u 20. minuti, a zatim je u drugoj minuti nastavka, nakon konfuzije u Kölnovoj obrani zabio za konačnih 3-0.

Reprezentativac Venezuele Juan Arango bio je strijelac drugog pogotka u 30. minuti prvog djela. Arango je prekrasnim udarcem lijevom nogom prebacio živi zid, nakon jednog prekršaja na 18 metara iskosa s desne strane, te pogodio donji lijevi kut vratara Rensinga koji je bio potpuno nemoćan. Do kraja utakmice nogometaši Mönchengladbacha rutiski su kontrolirali utakmicu, čak su imali i nekoliko prilika za povećanje svojeg vodstva, ali se Köln "izvukao".

Za poraženu momčad hrvatski nogometaš Mato Jajalo odigrao je solidnih 90 minuta.