Odlična partija Hrvata

Slavlje Reala: Modrić i Ronaldo asistirali, Benzema i Jese zabili

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić asistirao je za jedan pogodak u pobjedi Real Madrida nad Osasunom u prvoj utakmici osmine finala španjolskog Kupa kralja...

Real Madrid je na svom Santiago Bernabeu ugostio momčad Osasune, te pritom slavio s komotnih 2-0. Bunker gostiju probijen je u 19. minuti nakon prekida, koji je izveo naš Modrić. Hrvatski je veznjak ubacio loptu na peterac s lijeve strane madridskog napada, odakel ju je glavom u mrežu proslijedio Karim Benzema.

Benzema by goalsandmore

Mogao je naš reprezentativac biti i dvostruki asistent na susretu, ali je njegovo dodavanje malo pored vratnice poslao Cristiano Ronaldo.

Konačan rezultat postavio je Jese Rodriguez u 60. minuti susreta, nakon što je iz neposredne blizine matirao gostujućeg vratara. Loptom ga je na petercu Osasune poslužio Cristiano Ronaldo. Uzvratni susret na rasporedu je za šest dana. (TS)

Real Madrid - Osasuna 2-0 Gol Jesé 60' by realmadridplay