Mandžukić blizu druge lige: 'Igrači misle samo na sebe!'

Trener Wolfsburga Felix Magath bio je jako nezadovoljan zalaganjem nekih svojih igrača u subotnjoj utakmici 30. kola Bundesliga protiv St. Paulija...

Iako su ''vukovi'' poveli u 39. minuti pogotkom hrvatskog napadača Marija Mandžukića, na kraju su morali biti zadovoljni i s jednim bodom. Naime, gosti su dva pogotka okrenuli rezultat u svoju korist, da bi Jan Polak u 88. minuti postavio konačnih 2-2.

Wolfsburg je na 16. poziciji, koja na kraju natjecanja vodi u razigravanje za prvu ligu. Stuttgart, koji je na 15. poziciji, Volfzburžanima bježi za četiri boda.

''St. Pauli je bio bolji od moje momčadi jer su oni, za razliku od nas, igrali kao momčad. U našoj momčadi ima nekoliko igrača koji vode računa samo o sebi. Mogli ste vidjeti kako je Diego nesiguran. Nedostaje nam momčadski duh i pravi žar za borbu. Moji igrači nisu pokazali ono što se očekuje od nogometaša čija se momčad bori za ostanak u ligi,'' ljutio se na svoju momčad Magath.