Koji vam je bolji?

Ludi golovi vikenda: Hulkova bomba, gol sa 60 metara i volej za pamćenje!

Iz bogatog nogometnog vikenda koji je iza nas, izdvojili smo tri pogotka koja nas nisu ostavila ravnodušnima...

U utakmici druge španjolske lige između Almerie i Elchea, Xumetra je baš poput nekada Davida Beckhama u sezoni 1996/1997 za Manchester United, potegnuo sa 60 metara i dugim lobom prevario vratara Almerie za spektakularni gol koji mnoge nije ostavio ravnodušnim.

Sljedeći pogodak, stiže nam s utakmice Benfice i Porta koja je odigrana u petak u Lisabonu. Slavili su gosti s 3:2, a prvi pogodak djelo je Hulka, koji je u sedmoj minuti postigao odličan munjeviti pogodak sa 16 metara. Brzina udarca bila je 108 kilometara na sat, a vratar domaćina doista nije imaš šansi da obrani.

A posljednji, možda i najljepši pogodak zabilježen je u subotu na utakmici Fenerbahčea i Genclerbirligija u Istanbulu, koja je završena uvjerljivom 6:1 pobjedom Fenera. Golijadu je već u drugoj minuti otvorio Miroslavu Stoch, koji je zabio prekrasni pogodak nakon izvođenja kornera. Dobio je sjajnu visoku loptu iz kornera i bivši igrač Chelseaja bez razmišljanja i punom snagom volejom je poslao loptu u mrežu.