Stefan Radu za pobjedu

Lazio slavio poslije ludih posljednjih 20 minuta

U posljednjem nedjeljnom ogledu 25. kola talijanske Serije A nogometaši Lazija su na Olimpicu pobijedili posljednjeplasirani Sassuolo 3-2…

Očekivala se laka pobjeda Lazija, no oni su tek poslije ludih posljednjih dvadeset minuta došli do tri boda (četiri gola su pala u zadnjih 20 minuta). Sassuolo je imao 1-1 i 2-2, ali je na kraju opet izgubio.

Za Sassuolo je ovo bio šesti poraz zaredom u Seriji A, te deseta izgubljena utakmica od posljednjih jedanaest. Jedino je zadnja momčad na ljestvici u tom razdoblju uspjela dobiti Milan.

Lazio 3-2 Sassuolo (All Goals) 23.02 ourmatch.net by ourmatch

Ako ništa drugo Sassuolu kao slaba utjeha ostaje da je najljepši pogodak na utakmici postigao igrač tog kluba. Floro Flores je u 79. minuti fantastično izveo slobodan udarac s 25 metara. Lopta je sletjela u domaće rašlje za 2-2, no vrlo brzo nakon toga Lazio je vratio vodstvo.

Rumunj Stefan Radu je bio strijelac za 3-2, što mu je inače bio drugi pogodak na nedjeljnom ogledu.

Lazio je, pak, upisao sedmu domaću pobjedu i izjednačio se na ljestvici s Milanom. (TS)