Niko se ne predaje

Kranjčar nastavlja sa sjajnim igrama, postigao novi gol za Tottenham

Nogometaši Tottenhama pobijedili su na Brisbane Roadu domaćega londonskog trećeligaša Leyton Orienta 4-1 u prijateljskoj utakmici...

Zabio je u 70. minuti utakmice Niko Kranjčar posljednji pogodak na utakmici zakucavši volejem loptu u mrežu s desetak metara udaljenosti nakon neuspjelog pokušaja izbacivanja lopte domaćih nogometaša iz vlastitog 16-erca. Video s pogotkom je malo lošije kvalitete, ali se Kranjčarov pogodak jasno vidi.

>> Sprema se spektakularna razmjena: Niko seli u Rim za Cicina 'jokera'

Hrvatski je reprezentativac u kombiniranome ali jakom sastavu "spursa" zaigrao na lijevoj strani veznog reda. Cijelu je utakmicu ponovno odigrao angažirano i zapaženo. U 14. je minuti topovskim udarcem zatresao gredu domaće momčadi.

Odigrao je svih 90 minuta. Vedran Ćorluka i Luka Modrić nisu bili u kadru.

Dva je pogotka za sastav Harryja Redknappa zabio Peter Crouch, dok su si jednom domaćini loptu u mrežu sproveli sami.

Tottenham je cijelu utakmicu odigrao u sastavu: Cudicini - Walker, Rose, Hutton, Bassong - Kranjčar, Palacios, Pienaar, Bentley - Keane, Crouch.