Krah Topnika: Za njih prejak i niželigaš kojeg je Chelsea dobio 7:0!

Arsenal je doživio katastrofalni poraz od Ipswicha u prvoj utakmici polufinala Carling kupa...

U Arsenalu već mjesecima pričaju kako im je jako stalo do osvanja Carling kupa i kako će nakon konačno osvojenog jednog trofeja sve krenuti na bolje. No, u ovom trenutku Topnici su daleko i od tog pehara, iako su u ždrijebu još ostali samo nižerazredni klubovi.

Wenger je u prvoj utakmici polufinala Carling kupa izveo jak sastav s Fabregasom, Walcottom, Wilsherom i Aršavinom od prve minute, no ni to nije bilo dovoljno. Ipswich je bio apsolutno bolja momčad, imao pregršt udaraca prema golu, puno više od Arsenala i nagrada je stigla u 78. minuti kada je Priskin zabio pobjedonosni gol za drugoligaša.

Podsjetimo, samo prije nekoliko dana Ipswich je u FA kupu igrao protiv Chelseaja i izgubio sa 7:0, a svi znamo da Ancelottijeva momčad i nije u nekoj formi. Ne ide im previše dobro ni u Championship ligi, ali za Topnike su očito prejaki.

Wenger ima veliku sreću što jedino u polufinalu ovog kupa se igra i uzvratna utakmica, pa Arsenal još uvijek nije ispao i ima izglede uzvratiti niželigašu na Emiratesu. No, ovakav poraz sigurno boli...