Klasnić lijepim volejom donio pobjedu Boltonu!

Hrvatski napadač Ivan Klasnić donio je svom Boltonu plasman u četvrtfinale FA Cupa jedinim golom za 1-0 pobjedu na gostovanju kod Fulhama na Craven Cottageu...

Odlučujući trenutak susreta zbio se u 19. minuti kada je Klasnić lijepim volejem ljevicom s nekih 11 metara poslao loptu u donji desni kut gola Marka Schwarzera. Pokazalo se da je to bio jedini gol na susretu koji je Boltonu donio četvrtfinalni sraz protiv Birminghama.

Klasniću je postignuti gol bio peti ovosezonski ukupno, te drugi u FA Cupu u samo pet dana (zabio je na gostovanju kod Wigana u 4. kolu također za pobjedu 1-0, op.a).

Bivši napadač St. Paulija, Nantesa i Werdera imao je dobru priliku zabiti i u 69. minuti, no njegov je udarac tada ukrotio Schwarzer. Zamijenjen je deset minuta kasnije, kada je umjesto njega ušao Johan Elmander.