VIDEO Kakva drama: Chelsea preokrenuo susret pa doživio šok!

Nogometaši Chelseaja izvukli su bod kod kuće protiv Aston Ville u 21. kolu Premiershipa...

Chelsea još uvijek nije izašao iz velike rezultatske krize. Prije nekoliko dana svladali su Ancelottijevi izabranici Bolton, ali protiv Aston Ville ponovo su 'plavi' prosuli bodove i sve su dalje od naslova prvaka Engleske, titule koju brane.

Chelsea je bio pred porazom u ovoj utakmici, a onda i pred pobjedom. Iako je u 23. minuti poveo nakon pogotka Lamparda iz penala, gosti su potpuno preokrenuli susret i golovima Younga i Heskeyja došli u vodstvo do 47. minute.

U samoj završnici Chelsea je u šampionskom stilu preokrenuo rezultat golovima Drogbe u 84. minuti i Terryja u 89. minuti, no kada se činilo da će domaći slaviti Ciaran Clark je zabio u sudačkoj nadoknadi za konačnih 3:3.

Podsjetimo, ovaj rezultat nije toliko iznenađenje ako se sjetimo da je u prosincu 2007. godine ogled ovih protivnika na Stamford Bridgeu završio 4:4, uz jednaku dramu u samoj završnici. No, ove sezone Villa nije zagorčavala život velikima i bodovi izgubljeni protiv nje jako su skupi.

''Razočaran sam jer smo radili naporno u drugom dijelu da bismo se vratili nakon zaostatka 2-1. Mislim da smo nakon drugog primljenog gola odradili fantastičan posao, vratili smo se i poveli 3-2, nakon čega su svi mislili da je utakmica gotova. Trebali smo ostati koncentrirani do kraja i odigrati još pet minuta, ali očito smo se prerano veselili.'' komentirao je dvoboj Ancelotti, uz dodatak:

''Poboljšavamo se, imamo više samopouzdanja, ali ovu smo utakmicu morali dobiti. Nismo uspjeli i sada će nam biti teže pripremiti se za sljedeću utakmicu.''

Chelsea sada zaostaje šest bodova za Manchester Unitedom, uz utakmicu više. Šanse za osvajanjem titule su mu minimalne.

Premiership, 21. kolo:

Chelsea - Aston Villa 3:3 (Lampard 23, Drogba 84, Terry 89 / Young 41, Heskey 47, Clark 90+2)