Vidalov pogodak odluke

Juventus u Cataniji nastavio niz neporaženosti

Niz neporaženosti nogometaša Juventusa u Seriji A produljen je na 48 utakmica. U devetom su kolu Torinezi slavili na gostovanju kod Catanije s 1-0…

Jedini je pogodak u 57. minuti postigao Arturo Vidal koji je došao do odbijene lopte nakon udarca Nicklasa Bendtnera i smjestio je u mrežu. Treba reći da je Catania od 67. minute igrača s igračem manje budući da je drugi žuti karton dobio Giovanni Marchese.

Juventus je došao do osme pobjede u devet ovosezonskih kola, a Catania je ubilježila prvi domaći poraz. ''Stara dama'' ima šest bodova više od Napolija koji tek treba odigrati svoju utakmicu 9. kola. (TS)

szólj hozzá: Catania-Juventus 0-1