PSG ruši sve pred sobom

Nove Ibrine čarolije: Elegantni pogodak za ovacije Parka prinčeva!

PSG je pobijedio St. Etienne 2:0 na Parku prinčeva u 29. kolu francuskog prvenstva.

Posljednji susret 28. kola francuskog prvenstva odigran je u Parizu gdje je domaćin Paris Saint-Germain nadigrao Saint-Etienne i slavio s 2-0. Strijelac oba pogotka bio je Zlatan Ibrahimović

Ibrahimović je tako povećao prednost na ljestvici najboljih strijelaca na čak 11 golova prednosti ispred klupskog suigrača Edinsona Cavanija koji je u dosadašnjih 29 kola postigao 14 pogodaka.

Saint-Etienne je u Pariz stigao pun ambicija želeći prekinuti seriju neporaženosti PSG-a u prvenstvu od čak 12 susreta i želeći nanijeti drugi poraz domaćinu ove sezone u domaćem prvenstvu.

Međutim, Ibrahimović se pobrinuo golovima u 14. i 41. minuti da se to dogodi i da Paris Saint-Germain zadrži prednost od osam bodova nad drugoplasiranim Monacom.

U drugom poluvremenu gosti su u nekoliko navrata opasno prijetili Siriguu, međutim vratar Parižana nije morao po loptu u mrežu. Dok je domaćin zadržao prednost na vrhu ljestvice, Saint-Etienne je propustio priliku približiti se trećeplasiranom Lilleu koji nakon samo remija protiv Nantesa ima pet bodova prednosti. (TS)