Srna na klupi

Gol Eduarda za potvrdu prolaza: Šahtar se mučio protiv niželigaša

Hrvatski nogometni reprezentativac Eduardo da Silva postigao je posljednji pogodak u 3:0 pobjedi Šahtara iz Donjecka na gostovanju kod Mikolaiva u sklopu osmine finala ukrajinskog kupa.

Šahtar je na gostovanju kod niželigaša nastupio u prilično jakom sastavu, no domaćina je uspio slomiti tek 30-ak minuta prije kraja utakmice.

Šahtar je poveo tek u 37. minuti preko Fernanda, a rezultat se nije mijenjao sve do 58. minute kada je Luiz Adriano udvostručio vodstvo.

Sedam minuta kasnije Eduardo je postavio konačan rezultat, a u igru je ušao svega šest minuta ranije. Darijo Srna, kapetan kluba iz Donjecka, je proveo cijeli susret na klupi za pričuvne igrače.