Livaja od prve minute

Remi na vrućem Olimpicu: Palacio poništio neuništivog Tottija

U derbi utakmici 21. kola talijanske Serie A, ogledu na rimskom Olimpicu, nogometaši Rome i Intera su odigrali bez pobjednika 1:1.

Zanimljivo da su do večeras najmanje remija u kompletnoj Serie A imali baš Roma i Inter, te novi prvoligaš Pescara (po dva). Ovom prilikom su Roma i Inter podijelili bodove u ogledu gdje su oba pogotka postignuta u prvom dijelu.

U 22. minuti je domaćina doveo u vodstvo neuništivi kapetan Francesco Totti realiziravši jedanaesterac, dok je na drugoj strani, pri samom kraju poluvremena, izjednačio Palacio (na asistenciju Guarina).

Svakako treba zabilježiti da je Marko Livaja nakon pet ulazaka s klupe kada su u pitanju prvenstveni ogledi, debitirao u prvoj momčadi Intera u Serie A. Igrao je do 73. minute.

Recimo da je Roma tijekom ogleda imala samo tri udarca u okvir, a Inter još manje (dva), te da je najbolju šansu za tri boda propustio domaći Argentinac Lamela u 83. minuti. Njegov odličan udarac s vrha šesnaesterca je u korner, krajnjim naporom, izbio slovenski vratar Handanovič.