I to protiv Barcelone

Boateng i Muntari ispisali novu stranicu povijesti Lige prvaka!

Novu stranicu povijesti nogometne Lige prvaka ispisali su večeras, 20. veljače, dvojica igrača rodom iz Gane - Kevin-Prince Boateng i Sulley Muntari (Milan)...

Naime, po prvi su puta u povijesti najelitnijeg nogometnog natjecanja Europe, a samim time i svijeta, dvojica Ganaca zabila pogotke na istoj utakmici! Da stvar bude "gora", obojica su zabila moćnoj Barceloni u pobjedi na San Siru 2-0 u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka.

Boateng je doveo Milan u vodstvo u 57. minuti, a pobjedu je lijepim pogotkom, kojem je prethodila još ljepša akcija, zaključio Muntari u 81. minuti susreta.

Zanimljivo, obojica su pogotke postizali lijevom nogom i to u donji lijevi kut gola Victora Valdesa. (TS)