Parma šokirala Napoli

Balotelli se osramotio, Kaka zabio majstorski gol, a Vrsaljko izborio penal

Nogometaši Napolija doživjeli su prvi domaći poraz ove sezone, dok je Milan ubilježio novi kiks, odigravši na San Siru samo 1-1 protiv Genoe iako je veći dio utakmice imao igrača više…

''Rossoneri'' su poveli već u četvrtoj minuti pogotkom Kake nakon lijepog dugačkog proigravanja Nigela de Jonga. No, stvari su poslije toga krenule nizbrdo za domaće. Samo četiri minute kasnije Urby Emanuelson je u kaznenom prostoru srušio našeg Šimu Vrsaljka, a precizan je s bijele točke protiv bivšeg kluba bio Alberto Gilardino.

U 35. je minuti Thomas Manfredini napravio prekršaj u šesnaestercu nad Marijem Balotellijem, što mu je donijelo izravni crveni karton. Balotelli je sam odlučio izvesti penal, ali to se pokazalo lošom odlukom. Pucao je traljavo i drugi put ove sezone upisao promašaj s bijele točke.

All Goals Milan 1-1 Genoa (23-11-2013) Highlights by Sport-Today-2014

Unatoč silnim napadima, Milan do kraja nije uspio zabiti drugi gol i doći do pobjede. U posljednjih je pet kola Allegrijeva momčad osvojila samo tri boda i tek je na 11. mjestu ljestvice.

Napoli je na svome San Paolu izgubio od Parme s 1-0, a jedini je strijelac u 81. minuti bio Antonio Cassano. Za domaće u igru nije ulazio naš Josip Radošević, a svih je 90 minuta na klupi Parme bio i 18-godišnji hrvatski golman Marijan Ćorić.

Balotelli penalty miss vs Genoa by footballdaily2

U gradskom dvoboju Chievo je pobijedio Veronu s 1-0 golom Dejana Lazarevića u drugoj minuti sudačke nadoknade. Naš Manuel Pamić je pobjedu svoje momčadi gledao s klupe. (TS)