breaking news !: VIDEO Snimka koja otkriva kako je atentator napao Fica: Otkriveno što je izgovorio prije nego što je zapucao
Osvojio tek dva gema

Nalbandian ponovno preteška prepreka za potpuno neuvjerljivog Dodiga!

Hrvatski tenisač Ivan Dodig ponovno je uvjerljivo poražen od Argentinca Davida Nalbandiana, ovoga puta u 2. kolu dvoranskog ATP turnira u švedskom Stockholmu..

Nakon što je prije točno dva tjedna u japanskom gradu Tokiju izgubio od Nalbandiana 7-6, 6-2, Dodig je doživio "deja vu" u štokholmskoj dvorani samo s "malo" drugačijim rezultatom.

Hrvatski tenisač odigrao je možda i najlošiji meč sezone osvojivši tek dva gema u cijelom susretu koji je trajao 59 minuta. Oba seta završila su identičnim rezultatom (6-1). Nalbandian ni u jednom trenutku nije pružao previše šansi Dodigu da se pokuša vratiti u meč. Argentinac je čvrsto držao svoj servis i jedinu break-priliku koju je Dodig izborio lako je neutralizirao.

Nalbandiana u četvrtfinalu, koji je na rasporedu u petak, očekuje dvoboj protiv Amerikanca Jamesa Blakea koji je iznenadio 2. nositelja turnira u drugom kolu, također Argentinca, Juana Martina del Potra.