Svjetsko nogometno prvenstvo 2022
Neprepoznatljiv

FOTO Eden Hazard izazvao ljutnju i podsmijehe belgijske javnosti: ''Kako će ovakav na Svjetsko prvenstvo?!''

Belgija je izgubila u pripremnoj utakmici protiv Egipta 1:2, ali pozornost je privukao Eden Hazard.

Eden Hazard (Foto: Afp)

Belgija je izgubila u posljednjoj pripremnoj utakmici pred Svjetsko prvenstvo u Katru protiv Egipta 1:2, ali pozornost je privukao Eden Hazard.

gol expired Nevjerojatna životna priča o igraču iz Istre koji je postao svjetski prvak 1950. godine divider

Nekoć jedan od najboljih nogometaša danas izgleda smiješno, ali pogotovo je iznenađujuć njegov izgled s obzirom da je gotovo vrhunac sezone.

gol expired Rakitić najavio što očekuje od reprezentacije u Katru, otkrio razloge oproštaja od Vatrenih divider

Hazard je odigrao 71. minutu u porazu, no pozornost nije izazvao svojom dobrom igrom, već objavom njihovog Saveza na Twitteru na poluvremenu. Belgija je gubila 0:1 u prvoj dionici igre, a sam izgled Edena Hazarda odaje da ne živi životom profesionalnog nogometaša.

gol expired FOTO Domaćini Svjetskog prvenstva naklonili se našem kapetanu: Luka u zaista odabranom društvu divider

Ljutiti belgijski navijači zasuli su objavu šaljivim komentarima.

Podsjetimo, Hazard je u Madrid stigao kao apsolutno najbolji igrač Premier lige za nestvarnih 115 milijuna eura, ali od tada je sve krenulo nizbrdo za talentiranog krilnog napadača.

Hrvatska i Belgija igrati će u posljednjem, trećem kolu skupine F u Katru.