pala lada

Medveščak upisao treću uzastopnu pobjedu u KHL-u!

Medvjedi su upisali treću uzastopnu pobjedu u KHL-u kojom su se maksimalno približili poziciji koja vodi u doigravanje...

Hokejaši Medveščaka u nedjelju su na svom ledu svladali Ladu iz Toljatija s 3-2 (0-0, 2-0, 1-2), te su tako upisali treću uzastopnu pobjedu u KHL-u.

Nakon što je prva trećina završila bez pogodaka, Tomas Mertl (35:56) dovodi u vodstvo "medvjede". Minutu i pol kasnije domaći hokejaši su poveli 2-0, a strijelac je bio Alexandre Giroux (37:31).

No, u prvih pet minuta zadnje trećine gosti su izjednačili golovima Vasilija Strelcova (42:47) i Stanislava Bočarova (44:35).

Medveščak je ipak uspio izvući pobjedu, a za 3-2 zabio je Brandon McMillan (50:33).

Medveščak je na 11. mjestu u Zapadnoj konferenciji sa 32 boda iz 23 susreta. Na osmoj poziciji, zadnjoj koja vodi u doigravanje, nalazi se Jokerit sa 34 boda.

Sljedeću utakmicu Medveščak će igrati u utorak, 25. listopada, kada ide u goste jednoj od najboljih ekipa KHL-a, CSKA-u iz Moskve.