U trećoj su utakmici Arena Ice Fevera, serije od četiriju uzastopnih domaćih utakmica u zagrebačkoj Areni, hokejaši Medveščaka u utorak pobijedili ljubljansku Olimpiju 4-3 (0-1, 2-0, 2-2)...

Medveščak je ovom pobjedom, u utakmici 42. kola EBEL lige, prestigao Ljubljančane na sedmom mjestu ljestvice te je ovog trenutka najbolje plasirana neaustrijska momčad u ligi.

Nakon što su Slovenci prvu četvrtinu dobili 1-0, momčad Douglasa Bradleyja već po običaju probudila se u nastavku igre, koju je golovima Johna Hecimovica i Franka Banhama dobila 2-0. U 31. je minuti Ryan Kinasewich povećao na 3-1, da bi, po smanjenju vodstva, Mislav Blaguš u 50. minuti podigao na 4-2. Ljubljančani su tri minute potom ponovno smanjili, ali više od toga nisu mogli.

Sa po golom i asistencijom najbolji su učinak od Medveščakovih igrača u polju imali Hecimovic i Kinasewich.

Najboljim se, međutim, opet može nazvati sjajnog golmana Roberta Kristana, koji je protiv svoje bivše momčadi obranio 45 udaraca. Pet minuta prije kraja druge trećine obranio je kazneni udarac Žigi Panceu.

U petak 'Medvjedi' igraju posljednji dvoboj 'Arena Ice Fevera', protiv austrijskog Villacha.