Dramatična završnica

Zrinski pogotkom u 94. minuti preskočio Šibenik na tablici u napetoj borbi za HNL

Zrinski i Šibenik vode napetu borbu za ulazak u SuperSport HNL.

Zrinski - Jarun (Foto: Josip Bandic/Cropix)

Zrinski je u dramatičnoj završnici svladao Jarun (1:2) i tako se vratio na prvo mjesto SuperSport Prve NL.

Gosti su poveli vrlo rano, već u 2. minuti pogotkom Dominika Dogana, no domaćini su se vratili u utakmici preko iskusnog Lucha Ibaneza. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a kada se činilo da će utakmica završiti podjelom bodova i ostankom Šibenika na vrhu prvenstvene tablice, pao je novi pogodak.

Zrinski je opsjedao domaća vrata u završnici susreta, tražio je pogodak za pobjedu, a onda se ponovno ukazao Dogan u 94. minuti susreta.  Svojim drugim pogotkom na susretu donio je važna tri boda u borbi za plasman u elitni razred hrvatskog nogometa.

Torcida u Puli VIDEO Pogledajte kako je Torcida ispratila igrače Hajduka nakon remija u Puli divider

Josip Stanišić VIDEO Stanišić upisao gol i asistenciju za Bayer: Apotekari nastavili čudesan niz bez poraza divider