guradiola u nevjerici

Bilić i WBA šokirali Manchester City: Veliki bod u borbi za ostanak u Premierligi

Slaven Bilić i WBA otkinuli su veliki bod kod Manchester Cityja.

Nogometaši WBA osvojili su bod kod Manchester Cityja odigravši 1:1 u sklopu 13. kola engleske Premierlige. Slaven Bilić iznenadio je mnoge i otkinuo dva velika boda moćnom Cityju koji svim silama želi vratiti naslov prvaka Engleske u svoje vlasništvo.

Bio je to prvi osvojeni bod WBA nakon 14 uzastopnih poraza od Cityja u svim natjecanjima.

Junak utakmice bio je gostujući vratar Sam Johnstone koji se istaknuo s nekoliko sjajnih obrana, a u sudačkoj nadoknadi je obranio zicere Ilkayu Gundoganu i Raheemu Sterlingu.

City je poveo u 30. minuti golom Gundogana, a WBA je izjednačio u 43. minuti nakon autogola Rubena Diasa. Pucao je Semi Ajayi, a Dias skrenuo loptu i tako prevario Edersona.

gol expired Pijević izludila Njemačku: Pogledajte kako je 16 puta obranila pokušaje protivnica divider

Bio je to prvi pogodak kojeg je City primio u posljednjih 10 sati i osam minuta igre u svim natjecanjima.

Filip Krovinović je za goste igrao posljednjih 10 minuta.

U prvom susretu 13. kola engleskog nogometnog prvenstva Wolverhampton je pobijedio Chelsea s 2:1 postigavši pobjednički pogodak u petoj minuti nadoknade.

Gosti su poveli golom Oliviera Girouda u 49. minuti, no Wolverhampton je uspio okrenuti rezultat.

Izjednačio je Daniel Podence u 66. minuti, a pobjedu Wolvesima donio je Pedro Neto u petoj minuti nadoknade.

Za domaćine je to bila druga pobjeda u zadnjih pet kola, dok su "Bluesi" upisali drugi poraz u nizu.

Zanimljivo, posljednja 82 gola Wolverhamptona u elitom razredu engleskog nogometa zabili su stranci.

gol expired Šokira rukometne fanove iz utakmice u utakmicu: Pogledajte projektil naše Ćane bez mana divider