Kakav gol...

Vlašić ne igra, ali nema veze: Pogledajte spektakularnu golčinu drugog CSKA-ovog Hrvata u moskovskom derbiju

Kristijan Bistrović zabio je jedan od golova sezone u Rusiji.

Nogometaši CSKA poraženi su u moskovskom derbiju od Lokomotiva 1:2 u 2. kolu ruskog prvenstva, a jedini gol za domaćina zabio je bivši hrvatski reprezentativac U-21 Kristijan Bistrović. Golčina koju će još dugo pamtiti.

Bistrović je pogodio iz slobodnog udarca za vodstvo domaćina 1:0 u 19. minuti i činilo se kako će vojni klub iz ruske prijestolnice slaviti u derbiju, međutim Lokomotiv je ubrzo izjednačio preko Smolova, a u nastavku je Zhemaltedinov pogodio za pobjedu gostiju.

Hrvatski reprezentativacNikola Vlašić jedan je od najboljih igrača CSKA, ali ne igra jer želi napustiti klub ovo ljeto. Trener ga je uveo u igru tek u 68. minuti susreta.

Golčinu Bistrovića iz slobodnog udarca s 30-ak metara pogledajte OVDJE.