Dobra i loša vijest

VIDEO Vlašić namjestio prvi gol West Hama u Beču, a Ćaleta-Car tragičar u Istanbulu

Hrvatski reprezentativci u istaknutim ulogama u Europa ligi.

Dinamo i Genk na Maksimiru igraju za plasman u proljeće u Europa ligi, a u drugoj utakmici skupine West Ham hrvatskog reprezentativca Nikole Vlašića igra u beču protiv Rapida.

gol expired Dinamo poveo, Genk izjednačio: Modrima u Londonu bod dovoljan za drugo mjesto divider

Nikola Vlašić startao je u udarnoj momčadi i lijepo asistirao za uvodno vodstvo gostiju u 40. minuti. Probio je lijevu stranu i ubacio na drugu stativu za 1:0 Jarmolenka, a u sučevom vremenu prvog dijela Noble je pogodio za 2:0 s bijele točke.

Pogledajte Vlašićevu asistenciju OVDJE.

Njegov reprezentativni kolega Duje Ćaleta Car nažalost nema tako dobar dan. On i njegov Marseille poslije uvodnih 45 minuta gube u Istanbulu 2:0 od Galatastaraya, a drugi gol u vlastitu mrežu zabio je šibenski stoper.