breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Vrsaljku 90 minuta

VIDEO Roma slavila kod Sassuola, sjajan gol Salaha

Rome je slavila kod Sassuola s 2-0 u 23. kolu Serie A.

Nogometaši Rome slavili su u gostima kod Sassuola s 2-0 u 23. kolu talijanske lige, te su se probili na četvrto mjesto.

Vodeći zgoditak za Rimljane postigao je Mohammed Salah u 13. minuti, dok je domaći napadač Domenico Berardi promašio kazneni udarac dvije minute prije kraja. Igrač Rome Radja Nainggolan je minutu prije zaradio i crveni karton, a pobjedu je potvrdio Stephan El Shaarawy u trećoj minuti sudačke nadoknade.

Šime Vrsaljko je odigrao cijelu utakmicu za Sassuolo koji je ostao sedmi s 33 boda. Roma je s 41 bodom prestigla zbog bolje gol-razlike Inter na četvrtom mjestu, a ispred Rimljana su Napoli (50), Juventus (48) i Fiorentina (42), koji svoje utakmice igraju u srijedu.