Izgledalo je ružno

VIDEO Procurila nova snimka iz VAR sobe: Šarlija nokautirao Ercega i dobio žuti

Nova snimka iz VAR sobe odnosi se na prekršaj Zvonimira Šarlije nad Antom Ercegom.

Start Zvonimira Šarlije nad Antom Ercegom (Foto: MaxSport/Screenshot)

Ne prestaju curiti snimke komunikacije iz VAR sobe s HNL utakmica ove sezone. Ovog puta radi se o susretu 7. kola Hajduk - Istra 1961 (0:1) u kojem su gosti slavili pogotkom Matea Lisice u 11. minuti sudačke nadoknade na Poljudu.

U 91. minuti dogodila se sporna situacija u kojoj je Zvonimir Šarlija nogom udario u glavu i nokautirao Antu Ercega pred Hajdukovim kaznenim prostorom, zbog čega mu je sudac Igor Pajač pokazao žuti karton.

U objavljenoj snimci možemo čuti suca Pajača kako VAR sobi, u kojoj su sjedili Ivan Vučković i Bojan Zobenica, objašnjava zašto je prekšaj Šarlije za žuti, a ne crveni karton:

"Žuti karton za Šarliju. Erceg ide dole nisko glavom, ovaj hoće igrati loptom i pogađa ga u glavu", kazao je Pajač.

"Dosta ružno izgleda, ali sve što si opisao je tako", zaključili su iz VAR sobe i potvrdili njegovu odluku da je Šarlija zaslužio žuti karton za prekršaj.