Bravo!

VIDEO Bivši igrač Hajduka sjajno asistirao za bod kod Milana

Domagoj Bradarić upisao je asistenciju za Salernitanu protiv Milana u Serie A.

Domagoj Bradarić (Foto: Afp)

Nogometaši Milana i Salernitane odigrali su 1:1 u susretu 26. kola talijanske Serie A na San Siru.

Poveli su domaći nogometaši preko Oliviera Girouda pred kraj prvog poluvremena, iskusni francuski napadač zabio je na asistenciju Bennacera. S tim se rezultatom otišlo na odmor, a u 61. minuti susreta gosti stižu do izjednačenja.

Marko Livaja Pojavio se novi video: Pogledajte genijalne Livajine poteze, izludio je suparnike divider

Domagoj Bradarić, bivši nogometaš Hajduka i povremeni hrvatski reprezentativac, primio je loptu na lijevoj strani, napravio jedan korak i sjajno pronašao usamljenog Diju u sredini kaznenog prostora koji posprema loptu u domaću mrežu.

Do kraja susreta rezultat se više nije mijenjao. Milan je četvrta momčad prvenstven ljestvice s 48 bodova, dok je Salernitana na 17. mjestu s 26 bodova, sedam više od zone ispadanja.

Sjajnu asistenciju Bradarića možete vidjeti OVDJE.