Ludnica na Camp Nou

VIDEO Potpuni raspad Barcelone: Sudac pokazao još jedan crveni, Xavi pobjesnio

Xavi je zaradio isključenje na utakmici Lige prvaka između Barcelone i PSG-a.

Xavi u razgovoru sa sucem (Foto: Afp)

Barcelona je u uzvratu četvrtfinala Lige prvaka dočekala PSG sa rezultatskom prednošću (3:2), odlično su otvorili susret i poveli preko Raphinhe, a onda se dogodio potpuni raspad.

Sve je krenulo nizbrdo nakon crvenog kartona Ronalda Arauja, a to je prvo iskoristio Ousmane Dembele pogotkom za ukupnih 4:3, pa nakon deset minuta igre u drugom poluvremenu Vitinha za 4:4.

Na žalost kalatonske momčadi, tu nije bio kraj problemima. U naletu bijesa Xavi je nogom pogodio stalak od kamere, zbog čega mu je glavni sudac pokazao crveni karton i poslao ga na tribinu.

Samo pet minuta kasnije PSG je dobio kazneni udarac, precizan s bijele točke bio je Kylian Mbappe za 4:5.

Do kaja susreta vidjeli smo još jedan pogodak u domaćoj mreži, ponovno je zabio Mbappe u 89. minuti susreta za 1:4, odnosno ukupan rezultat 4:6.

Kako je Xavi dobio crveni karton možete vidjeti OVDJE.

Slavlje gola Vitinhe VIDEO Greška na grešku Barcelone i PSG je s nova dva gola na pragu polufinala divider

Crveni za Ronalda Arauja VIDEO Araujo ostavio Barcelonu na cjedilu: Pogledajte crveni karton koji je PSG-u otvorio veliku šansu divider

Joao Felix Barcelona slavila na gostovanju i nastavlja potjeru za Realom, jedan gol je bio dovoljan divider