koja slučajnost

VIDEO Ovo je neviđeno: Grbić ispucao loptu i pogodio dron na vrhu stadiona

Ivo Grbić u 11. minuti susreta ispucao je loptu i neočekivano pogodio dron na vrhu stadiona te nasmijao mnoge.

Antoine Griezmann i Ivo Grbić (Foto: Guliver image)

U sklopu desetog kola španjolskog prvenstva nogometaši Atletico Madrida neočekivano su odigrali 1:1 protiv Rayo Vallecana.

Atletico je poveo preko Morate već u 20. minuti susreta, a gol za 1:1 zabio je Falcao iz penala u sudačkoj nadoknadi.

Svih 90 minuta kod Atletica dobio je Ivo Grbić. Hrvatski golman zamijenio je ozlijeđenog Oblaka.

gol expired Hrvatski Manuel Neuer: "Nisam ga doživljavao kao neku kvalitetu, ali riječ je o čudesnom golmanu" divider

Grbić je ponovno upisao dosta dobru predstavu na golu Atletica, a nakon utakmice postao je hit na društvenim mrežama.

Ivo Grbić u 11. minuti susreta ispucao je loptu i neočekivano pogodio dron na vrhu stadiona te nasmijao mnoge.