Nesportski potez

VIDEO Nizozemac lukavo zaustavio napad, a protivnik ga iz bijesa gađao loptom

Twente i Feyenoord odigrali su 1:1 u susretu nizozemske Eredvisie.

Justin Bijlow (Foto: Afp)

Nogometaši Twentea i Feyenoorda otvorili su nedjeljni program 19. kola nizozemske Eredvisie, a utakmica je završila podjelom bodova (1:1).

U 37. minuti dvoboja, pri vodstvu od 1:0, gostujući vratar Justin Bijlow povukao je potez koji je žestoko razljutio domaćine. Istrčao je sa svojih vrata i uklizao pod noge Virgilu Misidjanu spriječivši tako potencijalno opasan napad domaćina.

Izbacio je vratar Feyenoorda loptu u aut, a kako bi spriječio brzo vraćanje lopte u igru, poslužio se nesportskim potezom. Budući da je pored terena stajala još jedna lopta, Bijlow je ubacio i drugu loptu u teren i tako zaustavio akciju Twenta.

Slavlje Istre 1961 i Demona Hajdukovo bolno prizemljenje u Puli: Istra uvjerljivo slavila, bivše Hajdučko srce postiglo dva pogotka divider

To je žestoko razljutilo Misidjana koji je od nemoći i bijesa napucao gostujućeg vratara loptom, a sudac je "nagradio" vratara Feyenoorda žutim kartonom za nesportski potez.

Ipak do kraja susreta domaćini su uspjeli poravnati rezultat na 1:1, zabio je Brenet u 68. minuti dvoboja.

Nesportski potez vratara Feyenoorda možete vidjeti OVDJE.