Plasirali se u četvrfinale

VIDEO Messi ne staje parati mreže po Americi, postigao nova dva pogotka za preokret Miamija

Lionel Messi bio je dvostruki strijelac u slavlju svog Inter Miamija protiv Dallasa nakon boljeg izvođenja 11-eraca.

Lionel Messi (Foto: Afp)

Inter Miami je na krilima Lionela Messija stigao do četvrte pobjede u Liga kupu Sjeverne i Centralne Amerike. Nakon Cruz Azula, Atlante i Orlanda, došao je red na Dallas.

Nakon 90 minuta igre stajalo je 4:4 na semaforu, ali boljim izvođenjem 11-eraca Miami se plasirao u četvrtfinale Liga kupa Sjeverne i Centralne Amerike.

Franjo Ivanović Rapsodija Rijeke na Rujevici: Sijevnula još jedna šestica, Ivanović i Pašalić majstorski divider

Messi je dao velik obol novom slavlju, započeo je golijadu u 6. minuti susreta kada je pogodio s ruba kaznenog prostora na asistenciju Albe, no Dallas se nije predavao. Momčad iz Teksasa došla je do preokreta i imala čak 4:2 sve do 80. minute susreta.

Prvo je Farfan postigao autogol za 4:3 Dallasa, a onda je došao trenutak magije argentinskog čarobnjaka, isto odstojanje, ista meta, ponovno slobodni udarac pred sam kraj susreta – rezultat poznat.

Fenomenalno je Messi pogodio za 4:4, a potpuni preokret potvrdili su preciznim izvođenjem kaznenih udaraca.

Messijev pogodak pogledajte OVDJE.

Messi je u četiri dosadašnje utakmice u dresu Intera slavio isto toliko puta. Postigao je sedam pogodaka, upisao jednu asistenciju, a u sve četiri utakmice proglašen je najboljim igračem.