I dalje čeka svoj prvijenac

VIDEO Majer fantastično pogodio pod gredu, ali onda se oglasio VAR i ''ukrao'' mu fenomenalan pogodak

Wolfsburg Nike Kovača i Lovre Majera slavio je 2:0 protiv Eintrachta iz Frankfurta.

Lovro Majer (Foto: Afp)

Nogometaši Wolfsburga pobijedili su 2:0 Eintracht iz Frankfurta u 6. kolu Bundeslige, oba pogotka postigao je danski golgeter Jonas Wind.

Vukovi su se tako vratili na pobjedničke staze nakon poraza od Borussije i tako učvrstili svoje mjesto u gornjem domu Bundeslige.

Mainz - Bayer Leverkusen Povijesni start za Bayer Leverkusen: Uvjerljivom pobjedom u gostima izbili na vrh Bundeslige divider

Lovro Majer ovog je ljeta Rennes zamijenio Wolfsburgom, igra redovno, ali naš reprezentativac čeka još na prvijenac u zelenom dresu. Danas ga je samo nespretna reakcija suigrača dijelila od tog poduhvata.

Naime, Majer sjajno je reagirao u 39. minuti, krasno je pogodio pod samu gredu, ali nedugo zatim oglasio se VAR i utvrdio da je golu prethodilo igranje rukom.

Šteta za Lovru koji se zasad dobro snašao u Njemačkoj, ali izbornika Dalića sigurno veseli njegova minutaža i povjerenje koje ima od Nike Kovača.

Pogodak i spornu situaciju pogledajte OVDJE.