Senzacije na Otoku

VIDEO Ludnica u Kupu: Šokantan poraz Arsenala, Mourinho ispao nakon drame!

U susretu osmine finala engleskog nogometnog Liga kupa Arsenal je doživio težak 0-3 poraz na gostovanju kod Sheffield Wednesdaya, a pritom ostao i bez dva važna igrača.

Golove za domaćine, koji se nalaze na devetom mjestu Championshipa postigli su Wallace (27), Lucas Joao (40) i Hutchinson (51). '

Topnici' su na Hillsborough stadionu ostali i bez dvojice važnih igrača. U 4. minuti zbog ozljede je teren morao napustiti Alex Oxlade-Chamberlain, a umjesto njega u igru je ušao Theo Walcott. No, deset minuta kasnije i Walcott je zamijenjen zbog ozljede.

All Goals | Sheffield Wednesday 3-0 Arsenal 27... by footballTV

Nije se proslavio ni Mourinhov Chelsea, koji je doživio još jedan poraz. Ovaj put nakon lutrije jedanaesteraca protiv Stokea. Domaćine je u vodstvo doveo Jonathan Walters sjajnim golom s ruba 16-erca.

Jonathan Walters 1:0 Amazing Solo Goal - Stoke... by zidanekrisz

Stoke je u nastavku ostao s igračem manje, a Chelsea je do izjednačenja stigao tek u sudačkoj nadoknadi preko Remyja pa se moralo otići u produžetke. Tragičar Chelseaja bio je Eden Hazard, koji je promašio peti, odlučujući jedanaesterac.

Penalties - Stoke City 2 - 1 (1 - 1) Chelsea... by Football--Live