Oglasio se i igrač arsenala

VIDEO Kako ovo nije igranje rukom? Klopp razočaran, smatra da je Liverpool još jednom pokraden

Nova sporna situacija iz engleske Premier lige, Martin Odegaard je u 20. minuti susreta protiv Liverpoola očito igrao rukom, ali penala za Redse nije bilo.

Jurgen Klopp (Foto: Afp)

Liverpool i Arsenal remizirali su 1:1 u 18. kolu Premier lige, Redsi imaju za čime žaliti, nekoliko puta su pogađali okvir gola i bili bliže pobjedi, ali na kraju gosti iz Londona odnijeli su bod.

Poveli su Topnici ranim pogotkom Gabriela koji pogađa glavom u 4. minuti nakon slobodnog udarca, a onda prava ludnica na terenu. Norvežanin Martin Odegaard očito je igrao rukom u svom 16-ercu u 20. minuti utakmice, ali sudac Kavanagh pokazao je da se igra nastavi dalje.

Bravo svima! Hrvatska još jednom pokazala veliko srce i zato vam 20.739 puta hvala! divider

''Svi se slažemo da je penal, tek sam sad vidio situaciju poslije utakmice. To je za mene čist penal, ali očekujem da će mi netko pokušati objasniti zašto to nije ruka, a ne znam kako'', razočarano je rekao Klopp nakon susreta.

William Saliba također se osvrnuo na situaciju iz svog kaznenog prostora.

''Naravno da je trebao biti jedanaesterac, ali ja nisam sudac'', iskreno je kazao branič Arsenala.