Sjajan početak

VIDEO Juranović asistirao u izbacivanju Nike Kovača iz Kupa: Nijemci su očarani, a Škoti plaču za njim

Hrvatski nogometni reprezentativac Josip Juranović sjajno je počeo u Union Berlinu.

Josip Juranović (Foto: Profimedia)

Nogometaši Union Berlina izbacili su Wolfsburg (2:1) Nike Kovača u osmini finala njemačkog Kupa.

Gosti su odlično otvorili susret i poveli već u 5. minuti dvoboja preko Waldschimdta, ali samo sedam minuta trebalo je domaćinima da se vrate u susret. Na 1:1 poravnao je Knoche, i to na asistenciju Josipa Juranovića, koji se ove zime pridružio redovima njemačkog bundesligaša.

Juranović je izveo korner, odigrao dupli pas sa svojim suigračem, a onda ubacio u kazneni prostor i pronašao Knochea, kojem nije bilo teško pospremiti loptu u mrežu Wolfsburga.

U drugom nastupu za berlinsku momčad Juranović je upisao drugu asistenciju. Konačnih 2:1 postavio je Behrens u 79. minuti dvoboja.

Asistenciju Josipa Juranovića možete vidjeti OVDJE.

Dakako, nova asistencija razgalila je njemačke navijače koji su očarani novim pojačanjem, dok Škoti žale za odlaskom Juranovića iz Celtica.

Osmina finala njemačkog Kupa igra se na jednu utakmicu, a ranije su plasman u četvrtfinale osigurali nogometaši Stuttgarta, koji su porazili Paderborn u gostima.