Nikica Jelavić se na sjajan način vratio nakon ozljede. U gostujućoj pobjedi svojih Rangersa nad momčadi Hibernians postigao je drugi pogodak.

Jelavić je svoj prvi pogodak nakon ozljede postigao u  35. minuti kada je iskoristio nevjerojatnu pogrešku domaće obrane. Richard Towell je traljavo pokušao vratiti loptu svome vratara, a zapravo je savršeno proigrao hrvatskog nogometaša koji je s lijeve strane ušao u kazneni prostor, zaobišao Graemea Smitha i mirno poentirao.

Devet minuta ranije Madjid Bougherra je postigao prvi pogodak na utakmici koja je završila rezultatom 2:0.

Nakon odigranog 24. kola Rangers se nalazi na drugom mjestu tablice s 50 bodova, 5 bodova manje od najvećeg gradskog rivala, Celtica koji imaju i dvije utakmice više od Rangersa.