Tribine su eksplodirale

VIDEO Ivanušec asistirao za pobjedu Feyenoorda i plasman u finale Kupa

Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Ivanušec dobio je 45 minuta u pobjedi Feyenoorda.

Luka Ivanušec (Foto: Afp)

Luka Ivanušec upisao je asistenciju za pobjedu svog Feyenoorda protiv Gronnigena (2:1) i plasman u finale Kupa.

Na poluvremenu stvari nisu izgledale najbolje za Feyenoord, gosti su imali vodstvo od 0:1 nakon pogotka Larosa Duartea, zbog čega se domaći stručnjak Arne Slot odmah odlučio za dvije promjene u sastavu.

Uveo je Nieuwkoopa i Ivanušeca koji mu se odužio sjajnom predstavom. Nakon sat vremena igre David Hancko je poravno rezultat na 1:1, a konačan rezultat postavio je Ondrej Lingr na asistenciju hrvatskog nogometnog repezentativca.

Mario Zebec Objavljena snimka iz VAR sobe s Osijek - Dinamo: Zebec smatrao da nije penal, Bebek ga uvjeravao da jest divider

Jurno je Ivanušec po lijevoj strani, ubacio u sredinu kaznenog prostora za Lingra koji je to pospremio u gostujuću mrežu za opće oduševljenje na tribina,a

Dodajmo kako će Feyenoord u finalu igrati protiv NEC-a.

Asistenciju Luke Ivanušeca možete vidjeti OVDJE.