Profesor Luka

VIDEO Internet ludi nakon pogotka Reala: ''Modrićev utjecaj je nevjerojatan''

Real Madrid ugostio je Espanyol u 25. kolu La Lige, a posebno nam je zanimljiv drugi pogodak Kraljevskog kluba.

Luka Modrić (Foto: Afp)

Real Madrid ugostio je Espanyol u 25. kolu La Lige, iako Madriđani nisu bajno otvorili susret, do kraja poluvremena uspjeli su preokrenuti rezultat u svoju korist.

Leona Popović Shiffrin postala apsolutna rekoderka, Leona Popović završila među 10 najboljih divider

Naš kapetan, Luka Modrić, započeo je susret od prve minute, iako nije bio direktno povezan s pogotkom Militaa u 39. minuti, svi su primijetili njegov utjecaj na svoje suigrače.

Naime, francuski reprezentativac Aurelien Tchouameni, savršenom loptom je pronašao Brazilca na drugoj stativi koji je poentirao za 2:1 Kraljevskog kluba tik pred poluvrijeme. Cijeli Twitter se zapalio govoreći da je jasno vidljiv utjecaj našeg kapetana koji svoje mlade suigrače uči popularnoj triveli, odnosno ubačaju vanjskom nogom.

Mirko Barišić Ovo su novi članovi Uprave Dinama: Dogodilo se veliko iznenađenje divider