Hrvatski napadač Igor Budan postigao je drugi pogodak svoje momčadi u gostujućoj 2-0 pobjedi Palerma kod Juventusa u posljednjoj utakmici 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva...

Budan je na travnjak Olimpijskog stadiona utrčao u 80. minuti pri vodstvu gostiju 1-0 nakon pogotka nekadašnjeg Juventusovog igrača Fabrizija Miccolija. Upravo je njega i zamijenio u igri, a samo minutu po ulasku u igru zaokružio pobjedu svoje momčadi.

Iskoristio je pritom pogrešku obrane, točnije loše Grygerino dodavanje vrataru Manningeru i iz blizine zabio za konačan rezultat i svoj peti prvenstveni gol ove sezone.

Bila je to prva ovogodišnja Palermova gostujuća ligaška pobjeda nakon četiri neuspješna pokušaja. Momčadi su pritom i zamijenile mjesta na ljestvici te je Palermo sada četvrtoplasirani klub Serije A, a Juventus tik do njega.